سرفیس ها ممکن است مانند گوشی های معمولی نباشد

سرفیس ها ممکن است مانند گوشی های معمولی نباشد

نویسنده : تکنولوژی,موبایل

فیس بوک مارک زاکنبرگ برنامه دارد تا با کمک واقعیت مجازی با گوشی های هوشمند رقابت کند ، و فیس بوک ممکن است تنها شرکتی نباشد که به دنبال راهی برای رقابت با اندروید و آیفون کند. مایکروسافت هنوز رو گوشی ها کار می کند. ساتیا نادلا در یک مصاحبه تایید کرد. ممکن است فقط آن چیزی نباشد که شما از یک آیفون معمولی انتظار داشته باشید.

 

مایکروسافت زمان های سختی را در مبارزه با اندروید و اپل در کسب و کار موبایل داشته. و بنظر میاد که مایکروسافت همیشه یک قدم از این کسب و کار عقب مانده است. تجربه های ویدوز موبایل را بیش از چند بار تغیر دادند ، و رفتند نوکیا را که یکی از قابل توجه ترین شرکت های تکنولوژی بود را خرید. ولی کمکی نکرد ، بجای رقابت با آیفون ، مایکروسافت نوکیا قدیمی و برنامه های آن برای بازار موبایل را کشت. مایکروسافت ظهرو با شکوه مندی در نرم افزار کرد. کاری که در سخت افزار کرد و شکست خورد با نرم افزار هم کرد.

با این حال مایکروسافت برنامه هایش را برای موبایل رها نکرد، حتی اگر به این معنی باشد که ما ممکن است باید صبر کنیم تا بعد از مدتی گوشی سرفیس رویایی از راه برسد.

در یک پادکست برای MarketPlace’s Make Me Smart ، نادلا گفت که مایکروسافت می خواهد روش جدیدی را در طراحی گوشی ها به کار گیرد.

مدیر اجرایی مایکروسافت گفته :

” ما این روز ها گوشی درست میکنیم ،  ما OEM های مثل اچ پی و دیگران برای ساخت گوشی ها داریم، و ما قسمتی بسیار خاصی را برای تمرکز روی مدیریت ، امنیت ، و این ویژگی خاص که به آن می گوییم Continuum که یک گوشی می تواند یک کامپیوتر های دسکتاپ نیز باشد “

 

” پس شما می گویید ، کی ما گوشی های بیشتری می سازیم ، من مطمعا هستم که گوشی های بیشتری میسازیم. اما آن ها ممکن است شبیه گوشی های امروزی نباشد.”

مایکروسافت سعی کرده که گوشی های تخت ویدروزش را به کامپیوتر های دسکتاپ ( رو میزی) از طریق پروژه Continuum تبدیل کند. سامسونگ نیز دارد کاری مشابه به این را با گلکسی اس ۸ امسال می کند. اما مایکروسافت ممکن است بخواهد کامپیوتر های دسکتاپ و گوشی هایش را در آینده ای نزدیک با هم یکی کند، که با تمام این فاکتور ها نتایج شبیه به آیفون نیست.

منبع : Yahoo

درباره نویسنده
...

رامین دشتی

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *